10058.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
950 000 HUF
2 567,57 EUR, 2 794,12 USD
Scheiber Hugó (1873-1950): Zenélő nő. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Borbély László művészettörténész tanulmányával. Üvegezett fakeretben. 39,5x29 cm / mixed technique on paper, signed lower right, With the essay by art historian László Borbély. Framed.