10041.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Tipary Dezső (1887-1967): Tehenek a vízparton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált. Kis sérüléssel. Reprodukálva: Tipary Dezső élete és művészete. Bp., 2010, GMR Reklámügynökség. 117. oldal, 34. képtábla. Fakeretben. 75×100 cm. A tételhez hozzátartozik a könyv, amelyben reprodukálva a festmény. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Dezső Tipary (1887-1967): Cows on the banks of a river. Oil on canvas. Signed lower right. Restored. With small damage. Reproduced in the book: Tipary Dezső élete és művészete, 93. o. Framed. 75x100 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!