10048.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
200 000 HUF
Tornai Gyula (1861-1928): Gyerekportré. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra középenkissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x40 cm / oil on canvas, mounted on board, signed, framed