10072.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
30 000 HUF
Vanek József (1880-1944): Apache negyed. Akvarell, papír. üvegezett, keretben. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal, Kiállítva a Nemzeti Szalon 1914-es tavaszi tárlatán 27x22 cm / watercolour on paper, signed, with autograph description on the reverse