Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 130

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Csont piros lábossal, 1992. Olaj, farost, jelezve középen lent, hátoldalán ef.Zámbó István autográf feliratával és Szöllősi-Nagy-Nemes gyűjtemény bélyegzőjével. Fakeretben. 24×29,5 cm / oil on fibre board, signed, with the artists autograph description on the and Szöllősi-Nagy-Nemes collection stamp on the reverse
10113.

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Csont piros lábossal, 1992. Olaj, farost, jelezve középen lent, hátoldalán ef.Zámbó István autográf feliratával és Szöllősi-Nagy-Nemes gyűjtemény bélyegzőjével. Fakeretben. 24×29,5 cm / oil on fibre board, signed, with the artist's autograph description on the and Szöllősi-Nagy-Nemes collection stamp on the reverse

360 000 HUF
954,91
1 028,57
Bukta Imre (1952-): Táj, 1990. Ofszet litográfia, papír. Jelzett. Számozott (13/100). 31x42 cm. Üvegezett fakeretben. / ofset lithograph on paper, signed, numbered (13/100), framed
10114.

55 000 HUF
145,89
157,14
10115.

120 000 HUF
318,30
342,86
10116.

90 000 HUF
238,73
257,14
Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül, 1974. Monotípia, papír. Jelzett. Hátoldalán Bálint Endre autográf ajándékozási soraival Polgár Rózsa (1936-2014) Kossuth-díjas magyar textilművész részére, 1974 karácsonyán. Proveniencia: Polgár Rózsa hagyatékából. 19x25 cm Üvegezett keretben. / monotype on paper, signed, with the artist Endre (André) Bálints autograph dedication on the reverse. framed
10117.

Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül, 1974. Monotípia, papír. Jelzett. Hátoldalán Bálint Endre autográf ajándékozási soraival Polgár Rózsa (1936-2014) Kossuth-díjas magyar textilművész részére, 1974 karácsonyán. Proveniencia: Polgár Rózsa hagyatékából. 19x25 cm Üvegezett keretben. / monotype on paper, signed, with the artist Endre (André) Bálint's autograph dedication on the reverse. framed

190 000 HUF
503,98
542,86
Vajda Júlia (1913-1982): Geometrikus kompozíció, 1973. Olaj, vászon, papírlemezen. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 31x20,5 cm / oil on canvas, mounted on board, signed, with autograph description on the reverse
10118.

380 000 HUF
1 007,96
1 085,71
Keserü Ilona (1933-): Szimultán. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (50/100). Üvegezett fakeretben, 47x41 cm/ Ilona Keserü Ilona (1933-): Simultan. Screenprint on paper, signed and numbered (50/100). Framed. Collectors item!
10119.

Keserü Ilona (1933-): Szimultán. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (50/100). Üvegezett fakeretben, 47x41 cm/ Ilona Keserü Ilona (1933-): Simultan. Screenprint on paper, signed and numbered (50/100). Framed. Collector's item!

320 000 HUF
848,81
914,29
Deim Pál (1932-2016): Kompozíció (cím nélkül), 1988. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 31,5×25 cm. / watercolour on paper, signed, framed
10120.

550 000 HUF
1 458,89
1 571,43
Fajó János (1937-2018): Kontra lejtő, 2004. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán, attest és Fajó János autográf ajándékozási soraival Haraszty István (1934-2022) szobrász, festőművész 70. születésnapjára a hátoldalán. 35,5x25,5x5 cm. / Jan (János) Fajó (1937-2018): Kontra lejtő, 2004. Oil on wood, signed, with attest and autograph dedication lines on the reverse for István Haraszty. 35,5x25,5x5 cm.
10121.

1 500 000 HUF
3 978,78
4 285,71
10122.

130 000 HUF
344,83
371,43
Géza Perneczky: Important Business No. 2. Hopp-Halász Károly (1946-2016), a Pécsi Műhely tagjának 5 db nyomatával a modulált televízió (modulated television) sorozatból és Perneczky Géza (1936-) 4 db nyomatával (modulate person). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Köln, 1973, Perneczky Géza kiadása. Kiadói papírmappában, mappa hátoldala alján és néhány lap szélénapró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Rendkívül ritka, az NSZK-ban kiadott emigráns magyar neo-avantgárd kiadvány, tudomásunk szerint korábban Magyarországon nem szerepelt árverésen!
10123.

60 000 HUF
159,15
171,43
Koppány Attila (1947-): Kockafa. Akril, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 70x50 cm. / acrylic and application on canvas, signed on the reverse
10124.

160 000 HUF
424,40
457,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF