Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 130

Győrffy Sándor (1951-): Rozsdás hajó a tengeren, 2002. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata. Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 74. oldal. 90×110 cm. / acrylic on canvas, signed on the reverse, framed, 90x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10125.

100 000 HUF
265,25
285,71
Karsch, Manfred (1948-): Ősz a Mátrában, 1997. Olaj, farost, jelezve jobbra középen lent, hátoldalán autográf felirattal. és művész bélyegzőjével. Fakeretben. 71x95 cm / oil on fibre board, signed, with the artists stamp and autograph description on the reverse, framed
10126.

Karsch, Manfred (1948-): Ősz a Mátrában, 1997. Olaj, farost, jelezve jobbra középen lent, hátoldalán autográf felirattal. és művész bélyegzőjével. Fakeretben. 71x95 cm / oil on fibre board, signed, with the artist's stamp and autograph description on the reverse, framed

150 000 HUF
397,88
428,57
Bill, Max (1908-1994): Kompozíció fehér középpel. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (17/50). Üvegezett fakeretben. 60x60 cm / screenprint on paper, signed, numbered (17/50), framed.
10127.

60 000 HUF
159,15
171,43
Mario Radice (1898-1987): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (67/100). Üvegezett keretben. 40,5x45,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (67/100), framed.
10128.

80 000 HUF
212,20
228,57
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Eső után, 1975. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel. 68x78 cm. Fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed
10129.

140 000 HUF
371,35
400,00
Bak Imre (1939-2022): Fényes VI., 1970. Szitanyomat, papír. Jelezve (Bak 70) és számozva (47/100) a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 69x49 cm. Korai szitanyomat. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Fényes VI. Screenprint on paper, signed and numbered on the reverse. Framed. Collectors item!
10130.

Bak Imre (1939-2022): Fényes VI., 1970. Szitanyomat, papír. Jelezve (Bak 70) és számozva (47/100) a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 69x49 cm. Korai szitanyomat. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Fényes VI. Screenprint on paper, signed and numbered on the reverse. Framed. Collector's item!

340 000 HUF
901,86
971,43
Künstler machen Fahnen für Rottweil (Művészek zászlót készítenek Rottweil városának). Stadtfest Rottweil 74 /13.-16. September. Többek közt Bak Imre, Fajó János, Gáyor Tibor, Hencze Tamás, Kocsis Imre, Maurer Dóra, Mengyán András, Nádler István valamint neves német és nemzetközi művészek alkotásaival. Nyomat, karton, jelzett a nyomaton. Fedlap velúr betűkkel borítva. Kb. 250 oldal. 22x7,3x7,6 cm. Fedlap és néhány lap alja kissé foltos. Ritka neoavantgárd kiadvány, tudomásunk szerint korábban Magyarországon nem szerepelt árverésen!
10131.

80 000 HUF
212,20
228,57
Georg Karl Pfahler (1926-2002): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Georg Karl Pfahler autográf ajándékozási soraival Haraszty István Édeskének (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére. 21,5x21,5 cm. Üvegezett alumínium keretben. / serigraphy on paper, signed, with Georg Karl Pfahler autograph dedication lines to famous Hungarian sculptor, painter István Haraszty (1934-2022). framed
10132.

Georg Karl Pfahler (1926-2002): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Georg Karl Pfahler autográf ajándékozási soraival Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére. 21,5x21,5 cm. Üvegezett alumínium keretben. / serigraphy on paper, signed, with Georg Karl Pfahler autograph dedication lines to famous Hungarian sculptor, painter István Haraszty (1934-2022). framed

90 000 HUF
238,73
257,14
1982 Géza Perneczky: Breakage. A művész, Perneczky Géza (1936-) Széchenyi-díjas művészettörténész, képző-, festőművész, író által Haraszty István Édeskének (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és felesége részére DEDIKÁLT példány. hn, 1982, nyn., 1+8 t. A 8 tábla ceruzával jelzett. Kiadói papírmappában. Ritka neoavantgárd kiadvány!
10133.

1982 Géza Perneczky: Breakage. A művész, Perneczky Géza (1936-) Széchenyi-díjas művészettörténész, képző-, festőművész, író által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és felesége részére DEDIKÁLT példány. hn, 1982, nyn., 1+8 t. A 8 tábla ceruzával jelzett. Kiadói papírmappában. Ritka neoavantgárd kiadvány!

40 000 HUF
106,10
114,29
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció zöldben, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, artists proof E.A.
10134.

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció zöldben, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A.

48 000 HUF
127,32
137,14
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 40×27 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Screenprint on paper, signed. E.A. artists proof. 40x27 cm
10135.

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 40×27 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Screenprint on paper, signed. E.A. artist's proof. 40x27 cm

30 000 HUF
79,58
85,71
Victor Vasarely (1908-1997): ARG-VIT. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán számozott: 54/190. Vasarely Center kiadása, 1980. Életmű katalógus szám: 851. Üvegezett fakeretben. 60,5x60,5 cm / Victor Vasarely (1908-1997): ARG-VIT. Screenprint on paper. Signed lower right. Numbered on the reverse: 54/190. Edited by the Vasarely Center, 1980. Vasarely catalogue raisonne no.: 851. 60,5x60,5 cm. Framed
10136.

320 000 HUF
848,81
914,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF