10170.
41. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Bartl József (1932-2013): Önarckép, 1964. Litográfia, papír, jelzett. 48x32 cm. Tudomásunk szerint soha korábban nem szerepelt árverésen a művész ezen portréja, az önarckép fiatalkorában készült. Rendkívül ritka grafika, gyűjtői darab!