10176.
41. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
36 000 HUF
93,26 EUR, 102,86 USD
Gyémánt László (1935-): Női aktok, 1988. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 21×10 cm. / pencil on paper, signed, framed