10151.
41. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
50 000 HUF
Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (26/40). Lapméret: 54x43 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed, numbered (26/40), framed.