10237.
41. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
140 000 HUF
Klie Zoltán (1897-1992): Ősz. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm / oil on wood fibre, signed, framed