10187.
41. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
Schéner Mihály (1923-2009): Dorottya bálba megy. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Schéner Mihály további rajzával és autográf feliratával. Fakeretben, 60×80 cm