10116.
41. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
90 000 HUF
233,16 EUR, 257,14 USD
ef Zámbó (efZámbó) István (1950-): Munkanap, 1996. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 42/50. Üvegezett fakeretben. 52x37 cm / serigraphy on paper, signed, numbered: 42/50, framed