cca 1930 Königstein, Váci utca 12 (Budapest), art deco plakát- vagy reklámterv. Vegyes technika, papír, Détshy jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 34x23 cm
1941 Magyar Futár. Rajniss Ferenc Lapja. 1941. május 29., I. évf. 1. számának plakátja, rajta Horthy Miklós kormányzóval, karton, javított, a sarkán törésnyommal, 38x28 cm
Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Hajtásoknál néhány kisebb beszakadással, máskülönben jó állapotban. 120x84 cm. / Vintage Hungarian movie poster in good condition lithography on paper.
cca 1942 "Bécsi melódiák" (Brüderlein fein...), főszereplőK: Paul Hörbiger, Hans Holt, Jane Tilden, Marte Harell, Hermann Thimig, rendez: Hans Thimig, a Bavaria bécsi produkciója, Bavaria Film Kunst, Wien Film, a felületén két kis lyukkal, 33x23 cm
cca 1941 "Annuska", főszereplők: Hilde Krahl, Siegfried Breuer, Friedl Czepa, Rolf Janka, rendező: Helmuth Häutner, G. Staab produkció, Bavaria Film Kunst, filmplakát, a felületén két kis lyukkal, 33x23 cm
cca 1944 Külvárosi muzsika (Schrammeln), szereplők: Hans Moser, Paul Hörbiger, rendezte: E. W. Emo (más források szerint Bolváry Géza), Bavaria Film Kunst, Wien Film, filmplakát, a hátoldala foltos, a felületén két kis lyukkal, 33x23 cm
cca 1938 313. Charlie Chan legujabb kalandjai. Főszerepben: Warner Oland. Kiadta: Matzner Károly a 20th Century Fox budapesti fiókjának igazgatója, Bp., Radó Jené és Gyula,színes, litografált rácsplakát, filmplakát, hajtott,a hátoldalán korabeli címfelirattal, kis lyukakkal, a szélein kis gyűrődésekkel, kis szakadásokkal, foltos, 93x31 cm
1937 Nemes György (1905-1938:) Charlie Chan az Olympián. (Charlie Chan at the Olympics.) Rendező: H. Bruce Humberstone, Főszerepben: Warner Oland. Kiadta: Matzner Károly a 20th Century Fox budapesti fiókjának igazgatója, Bp., Radó Jené és Gyula,színes, litografált rácsplakát, filmplakát, hajtott,a hátoldalán korabeli címfelirattal, kis lyukakkal, a szélein kis gyűrődésekkel, kis szakadásokkal, kissé foltos, 93x31 cm