11548.
41. Closed major auction
Poster
90 000 HUF
Az okos mama, 1935. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Kosáry Emmi, Tolnai (Tolnay) Klári, Erdélyi Mici, Komár Juliska, Kabos Gyula, Páger Antal és mások szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Dóczi lit. Deák Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, sérülésekkel, hajtásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. 95×30 cm. A plakáton a film szereplőinek rajzos ábrázolásával. Rendkívül ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen! / Vintage Hungarian poster of a movie, with minor damages on the edge, lithograph on paper.