5 000 HUF
1938 Csonka János Gépgyára A Budapesti Járműgyártók Ipartestülete által megállapított motoralkatrész felújítási irányárak I. sz. jegyzéke. 1938. Bp., 1938, Csonka János Gépgyára,(Krausz J. és Társa-ny.), 21 p. Kiadói spirálkötésben, kissé kopott borítóval.