12049. 42. Closed major auction Advertisement
15 000 HUF
13
0 HUF
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: Stühmer, erő, vitamin (plakát- vagy reklámterv), 1940-es évek. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 19x12,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras