Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: Stühmer, erő, vitamin (plakát- vagy reklámterv), 1940-es évek. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 19x12,5 cm
cca 1930 Stühmer Frigyes Rt. art deco mintájú fém csokoládégyár doboza, kis kopásokkal, jó állapotban, angyalkás címerrel, szignált, m: 20 cm, d: 9,5 cm
1926 Faragó Sándor Könyvnyomdája Szolnok, Papíráruház és Könyvkötészet, 1926. évi kártyanaptár, benne pengő és korona átszámítási táblázatokkal, 8,5x12,5 cm, kihajtva: 12x25 cm.
cca 1920 Buick automobilok képes reklámnyomtatványa 21 db automodell képével német nyelven - Winke zum Ankauf eines Automobiles. 30 p. / Picture advertisement for Buick cars with 21 pictures of car models in German
1938 Csonka János Gépgyára A Budapesti Járműgyártók Ipartestülete által megállapított motoralkatrész felújítási irányárak I. sz. jegyzéke. 1938. Bp., 1938, Csonka János Gépgyára,(Krausz J. és Társa-ny.), 21 p. Kiadói spirálkötésben, kissé kopott borítóval.
cca 1910 Bardócz Árpád (1882-1938): "Ferrenit Pala a legjobb tetőfedő anyag./Magyar, német, szláv és román egyet abban ért ma csupán, hogy műpala csak akkor jó, ha rajta van a Ferrenit szó./Ferrenit pala a legszilárdabb rugékony, vízhatlan, tűz és fagyálló. Ferrenit Asbestpalagyár. Kramer Adolf és Fiai Nyitra." Litografált reklám nyomtatvány. Bp., Posner-ny., jelzett a nyomaton, a hátoldalán bejeg...