100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Ikon - Gábriel arkangyal. cca 18. sz. vége - 19. sz. első fele, feltehetően szerb, tojástempera, fa, keretben. Töredék, restaurált, 46x23 cm