Art, antiquities

Number of items: 30

11362.

48 000 HUF
126,32
137,14
Oroszlánfejes sétapálca. Faragott csont részekből összeállított fejjel, ebonizált fa, bronz gyűrűvel. Kopással, h: 102 cm
11363.

48 000 HUF
126,32
137,14
Biedermeier kávédaráló, öntöttvas, 1840-60 körül, korának megfelelő állapotban, pótolt esztergált fa fogóval, sérüléssel, jelzett, 17x14x19 cm
11364.

28 000 HUF
73,68
80,00
Johann Maresch neoreneszánsz bronzírozott kerámia váza. Bécs, 1880 körül, korának megfelelő kis lepattanásokkal, jelzett. Növényi ornamentikával és állatfigurákkal, illetve plasztikus maszkokkal díszített, két fogója két saját farkába harapó hal alak. M: 48,5 cm
11365.

80 000 HUF
210,53
228,57
Stefániay Edit (1936 - ) Búcsú Demétertől. Tűzzománc, kerettel 78x80 cm
11367.

190 000 HUF
500,00
542,86
cca 1923 AEG Mignon tipusú mutatópálcás írógép magyar betűkkel. Az írógép-történelem rendkívül érdekes darabja, igazi ritkaság! Az írógép működőképes, jó állapotban van, eredeti jelzett fa dobozzal.
11368.

48 000 HUF
126,32
137,14
Angyal. cca XVIII. sz. közepe - második fele, magyar, faragott fa, blondel massza. Kopott, 38x15 cm
11370.

24 000 HUF
63,16
68,57
Puttó. cca XIX. sz., feltételezhetően magyar szobrász, faragott fa, átfestve, kopásokkal, m: 54 cm
11371.

80 000 HUF
210,53
228,57
cca 19. sz vége, Ottomán ételmelegítő / szamovár / füstölő. Kalapált rézlemez, alján fával megerősítve, korának megfelelő állapotban, m: 72 cm
11372.

55 000 HUF
144,74
157,14
Ládika, Griff madaras díszítéssel, oroszlán lábas, Bronz, XIX. sz. 17x10x9 cm
11373.

30 000 HUF
78,95
85,71
1936 Berlini Olimpia ,,Ich rufe die Jugend der Welt feliratos hímzett selyem könyvjelző, 16x4 cm / Embroided silk bookmark of the Berlin Olympic Games
11374.

1936 Berlini Olimpia ,,Ich rufe die Jugend der Welt" feliratos hímzett selyem könyvjelző, 16x4 cm / Embroided silk bookmark of the Berlin Olympic Games

4 000 HUF
10,53
11,43
Első Magyar Kártya Gyár Részvényi Társulat Ansichten Tarok kártyapakli, 42 lap, egyik lap sérült, de összességében jó állapotban, 10x5,5 cm
11375.

Első Magyar Kártya Gyár Részvényi Társulat "Ansichten Tarok" kártyapakli, 42 lap, egyik lap sérült, de összességében jó állapotban, 10x5,5 cm

18 000 HUF
47,37
51,43
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF