12317.
42. Closed major auction
Maps
30 000 HUF
1919 Szeged sz. kir. város határának térképe. Tervezte: Jakabffy Lajos. Sokszorosította a Magyar Állami Nyomda, Bp. 1 : 28.800. 12 részből álló, nagyméretű térkép, helyenként kissé sérült lapszélekkel, feltekerve, egyenként: kb. 77x60 cm