12319.
42. Closed major auction
Maps
40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Magyarország Horvát-Tótország térképe Budapest, 1887, Eggenberger. (Hoffmann és Molnár). Kőke Frigyes kőnyomdája, Bécs. Rajzolta: Homolka József. 1: 900 000. 120x80 cm Vászonra kasírozva sarkain kis sérüléssel