Military

Number of items: 115

1944 Délkeleteurópai Légierő 2. évf. 1944. március hó. Kiadatott a német 4. sz. Légierők Parancsnoksága közreműködésével. A címlapon Dessloch repülőtábornok vezérezredesi előléptetésével. Berlin, Wehrmacht Presse-Verlag Reif & Co., 33-47 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált magyar nyelvű propaganda folyóirat. Papírkötés, az utolsó lap sérült, a címlap szélén kis hiánnyal, (hátul borítóhiány?) Ritka!
12287.

1944 Délkeleteurópai Légierő 2. évf. 1944. március hó. Kiadatott a német 4. sz. Légierők Parancsnoksága közreműködésével. A címlapon Dessloch repülőtábornok vezérezredesi előléptetésével. Berlin, Wehrmacht Presse-Verlag Reif & Co., 33-47 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált magyar nyelvű propaganda folyóirat. Papírkötés, az utolsó lap sérült, a címlap szélén kis hiánnyal, (hátul borítóhi...

6 000 HUF
15,54
17,14
15

cca 1960 JAK 9-es harci repülőgép asztali díszmodell, valósághű egyedi készítésű katonaemlék a kecskeméti repülőegység kötelékéből, fa, forgatható propellerrel, fa talpon, a város fém címerével, jó állapotban, 34×42 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
12288.

44 000 HUF
113,99
125,71

Magyar Néphadsereg Folyami Flottila árbócszalag. (Wimpel) 60x80 cm . Hungarian People's Army River Flotilla mast ribbon. (Pennel) 60x80 cm.
12289.

30 000 HUF
77,72
85,71

cca 1960 Egyedileg faragott munkásőr fa doboz, rendkívül gazdag mintázattal, szép állapotban, alul szignóval, 10×13×5 cm
12290.

14 000 HUF
36,27
40,00

1898 Bp., A IV. kerület Károly laktanya telke és környékének térrajza, , "Való és ábránd" 2.lap, restaurált, 80×100 cm
12291.

22 000 HUF
56,99
62,86

1916-1917 I. világháborús emlék, 8 cm-es ágyú töltényhüvelyéből kialakított váza, rajta az Osztrák-Magyar Monarchia címere (,,Indivisibiliter ac Inseparabiliter", vagyis ,,Feloszthatatlanul és elválaszthatatlanul" felirattal); össz. 6 db IV. Károlyt ábrázoló fém jelvény, közte koronázási emlékjelvények (1916. dec. 30.); valamint tölgyfalevél koszorún keresztbe tett szablyákat mintázó, ezüstözött fém jelvény. Fa talapzaton, m: 30,5 cm
12292.

1916-1917 I. világháborús emlék, 8 cm-es ágyú töltényhüvelyéből kialakított váza, rajta az Osztrák-Magyar Monarchia címere (,,Indivisibiliter ac Inseparabiliter", vagyis ,,Feloszthatatlanul és elválaszthatatlanul" felirattal); össz. 6 db IV. Károlyt ábrázoló fém jelvény, közte koronázási emlékjelvények (1916. dec. 30.); valamint tölgyfalevél koszorún keresztbe tett szablyákat mintázó, ezüstözött f...

30 000 HUF
77,72
85,71

Hefty Frigyes (1894-1965) I. világháborús katonai repülő pilóta portréja, számos kitüntetéssel dekorált. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Sérült. Üvegezett fakeretben. 48x33 cm
12293.

100 000 HUF
259,07
285,71
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF