1989 A romániai forradalom egy pillanata, átállt katona egy harci járműben Aradon, Habik Csaba fotója pecséttel, felirattal, szép állapotban, 16,5×23,5 cm
1969 Sopron Grand Prix fotói, 21 db fotó, 25 kocka negatív, valamint CD-rom melléklet a fotókkal, fotók: 12x18 cm, cca 3,5x4 cm. Az 1969-ben nemzetközi formulautós versenyt rendeztek Sopronban, a magyar színeket egyedül Kiss Ferenc képviselte. A korban nagy eseménynek számító versenyre mintegy 15 ezren voltak kíváncsiak. A verseny győztese az akkor még csak 20 éves Niki Lauda (1949-2019) lett. A...
cca 1930 Seattle, Independent Truck költöztető teherautó nagy méretű fotója sarok hiánnyal 26x20 cm / Fageol Moving company large truck photo with corner missing 26x20 cm
cca 1930 Tacoma. Mc.Nulty's költöztető autó nagy méretű fotója sarok sérüléssel 26x20 cm / Moving company large truck photo with corner damage 26x20 cm
1884 Kolozsvár, MÁV üzletvezetőségének forgalmi és kereskedelmi osztálya, csoportkép, jelzés nélkül, kissé foltos kitámasztható paszpartuban, 22x29 cm.
1881-1906 A soproni római katholikus elemi iskolák tantestületének emlék albuma az igazgató 25 tanítói karrierjének 25. évfordulójára. A tanárokat ábrázoló 17 db szépen formára vágott fotóval. Stagl Ferenc fényképész munkái. egászvászon kötésű albumban. foltos lapokkal 37x26 cm
cca 1880-1900 Családi fotóalbum 54 db fotóval, esetleg az Amerikába kivándorolt Galle porosz nemesi család albuma, az egyik fotón ez a név szerepel. / cca 1880-1900 Family photo album with 54 photos, possibly the album of the Galle Prussian noble family who emigrated to America, one of the photos shows this name.
cca 1910 Selmecbányai Erdő- és Bányamérnöki Akadémia tanulóinak csoportképe, kartonra kasírozott fotó, Anner József (Besztercebánya) fényképészeti műtermének pecsétjével, sérült karton, 24×29 cm
cca 1880-1910 Ferrotípia tétel: portrék (hölgyek, urak, gyerekek), családi képek, automobilos csoportkép, stb. Összesen 61 db, változó méretben és állapotban, dobozban.