11898. 42. Closed major auction Photo
30 000 HUF
0 HUF
Székely Aladár (1870-1940): Ady Endre portréja, fotó, a hátoldalán pecséttel jelzett, a sarkain kis sérülésekkel, 21,5x14 cm
Photo of the item taken by : bt