11927. 42. Closed major auction Photo
60 000 HUF
0 HUF
cca 1885 Abrudbánya, utcakép, Szabó Sándor pecséttel jelzett fotója, sérült karton, foltokkal, 17,5×25,5 cm / Abrud, Romania
Photo of the item taken by : nagy_andras