Poster Number of items: 22
3120007
12423
42
60000
Poster
Other collectibles
Hazatérés (Heimat). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander, Heinrich George, Hörbiger Pál (Paul Hörbiger) és mások szereplésével. Rendezte: Carl Froelich. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Piatnik Rt. nyomda. Ufa. Sarkaiban és szélein kissé sérült és hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie ("Heimat") starri...
60 000 HUF
3098556
12424
42
Poster
Other collectibles
Millacher és Wagner ásványvíz-készülék-szikvízpalackok felszerelési és szikvízgyár Budapest II. Kacsa utca. Nagyméretű reklám plakát kartonon, levágott az alja, sarka letörött, 74x51 cm
20 000 HUF
3094404
12425
42
40000
Poster
Other collectibles
cca 1907 Magyarországi Munkások Rokkant- és Nyugdíjegyletének illusztrált plakátja, hajtott, szakadással, 102×70 cm
40 000 HUF
3069263
12426
42
15000
Poster
Other collectibles
15 000 HUF
3117037
12427
42
50000
Poster
Other collectibles
cca 1935 Kabos Gyula a legnagyobb magyar filmkomikus és társulatának vendégjátéka. Litho plakát Szigethy István grafikája, erősen sérült, foltos állapotban 60x100 cm
50 000 HUF
3117558
12428
42
Poster
Other collectibles
cca 1960-1970 Az úttesten rollereztek... Figyelemfelhívó, balesetmegóvó propaganda plakát, Terv nyomda, 23x33 cm
5 000 HUF
3120123
12429
42
34000
Poster
Other collectibles
1979 Balla Margit (1947-): Hair c. amerikai film plakátja, Magyar Hirdető, MOKÉP, Bp., Offset-ny., hajtott, 81x56 cm
34 000 HUF
3120032
12430
42
60000
Poster
Other collectibles
Katyi. Moziplakát, filmplakát, rácsplakát, 1942. Tolnay Klári, Bilicsi Tivadar, Kiss Manyi, és mások szereplésével. Rendezte: Ráthonyi Ákos. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Graf.: Markó Géza, jelzett a plakáton. Rovenszky Pázmány kőnyomda. Kiadó: Valter Reklámkölcsönző, Bp. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadásokkal. 84x28,5 cm
60 000 HUF
3117504
12431
42
Poster
Other collectibles
"Ha fáklya jelet látsz embertársad kér segítséget. Azonnal értesítsd a legközelebbi révörsöt!" Bp., Globus-ny., villamosplakát, az egyik alsó sarkán hajtásnyommal, apró szakadással, 24x16 cm
8 000 HUF
3089081
12432
42
30000
Poster
Other collectibles
1944 A Magyar Nemzetiszocialista Párt nagy méretű propaganda plakátja 84x60 cm
30 000 HUF
3118624
12433
42
Poster
Other collectibles
Cro-magnon-i-Cola koncert, Fiatal Művészek Klubja, plakát, hajtott, 42×28 cm
20 000 HUF
3118845
12434
42
Poster
Other collectibles
1942 Wiener Messe - Bécsi Vásár hirdetés, hajtott, szakadással, tetején lyukasztással, 32×22 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035