1938 Liste de MM. les membres du Corps diplomatique. France. Minist?re des affaires étrang?res. Royaume D'Egypte. Le Caire, 1938 Boulac 14p.. kiadói papírborítóval
1956 Sopron, "Munkástestvérek! Polgártársak! A magyar nép küzdelmét az egész nemzet szabadságharcának jelentjük ki!", forradalmi plakát, 1956. nov. 16., hajtva, 59x42 cm
1957 A Time magazin januári száma, címlapon az 1956-os év emberével, a Magyar szabadságharcossal. Kanadai kiadás. Kissé sérült papírborítóval / 1957 Time magazine with the man of the year, the Hungarian freedom fighter.
Hunnia Film 1938-39. A Hunnia Filmgyár R.T. képes ismertető kiadványa az 1938/39. üzleti év legjobb magyar és külföldi filmjeiről, a Mester-Film produkciójában. Benne: Nyírő József: Uz Bence (főszerepben: Jávor Pál); Jókai Mór: Szegény gazdagok (rendező: Csepreghy Jenő); stb. Bp., Biro Miklós-ny., 6 sztl. lev. Kiadói kartonált papírkötésben, nemzetiszínű zsinórral fűzve, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban.
Hunnia Filmgyár R.T. 1939-40. A Hunnia Filmgyár R.T. képes ismertető kiadványa az 1939-40. évadban megjelenő filmjeiről. Benne: A Hunnia filmek művészgárdája (Tolnay Klári, Jávor Pál, Bordy Bella, stb.); Amanda két élete (főszerepben: Fred Astaire); Álomkapu (Katharine Hepburn, Adolf Menjou); A nőnek mindig sikerül (Tolnay Klári, Turay Ida, Szeleczky Zita); stb. Bp., Athenaeum-ny., 16 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötésben, spirálfűzött, némileg viseltes borítóval, belül a lapok jó állapotban.