1923 Views of the tomb of King Tut-Ankh-Amen at Thebes discovered by Mr. Howard Carter on behalf of Lord Carnavon from the sketches of Hamza Abdalla Carr. Litho. Typo Dawawin 44, Dawawin Street, Cairo by Saleh Lutfi. 32p. Kissé sérült papírkötésben, / Sloghtly damaged paper binding
Magyar Bibliofil Szemle. 1924-1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. I. évf. 3-4 szám. + II. Évf. 1-4 szám ok. Összesen 4 kötet. Több évfolyama nem jelent meg. Az első évfolyam számait Kozma Lajos könyvdíszei díszítik. Kiadói papírborítóval az első szám borítója kissé sérült. Ritka!
1926 Szállodások Nemzetközi Egyesületének 51-ik közgyülése alkalmával a Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete által az Erzsébet királyné luxushajón 1926. szeptember 29.-én rendezett fölöstök (reggeli) illusztrált borítójú menükártyája magyar és francia nyelven, zsinórfűzött papírborítóval jó állapotban
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítókon apró szakadásokkal,. Általában a papírborító hiányzik.