5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Lajta Andor: Az ötvenéves film. A film úttörői. Bp.,1946, Szerzői kiadás,(Temesvár, Horia-ny.), 186+4 p. Első kiadás. A borító Faludi Tibor munkája. A szerző, Lajta Andor (1891-1962) újságíró, filmtörténész által Martonffy Emil (1904-1983) filmrendező, forgatókönyvíró, színházigazgató, Egry Mária (1914-1993) színésznő férje részére DEDIKÁLT példány! "Martonffy Emilnek őszinte szeretettel és barátsággal 1951. X. 15. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító széleken kis szakadásokkal, a hátsó borító sérült, de belül jó állapotban.