20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Kis Bálint, baczka-madarasi: Az Árpádok királyi vére Magyarország családaiban. Ötvenhét nemzedékrendi táblával. Budapest, 1895. Athenaeum. [4] + 35 p. + 56 t. (45 kétlapos) + XX + [1] p. Példányunk a címlapon jelzett 57 tábla helyett 56-ot tartalma, tudomásunk szerint a mű így teljes. Kiadói kissé sérült, ragasztott papírborítóval. Egy-két lapon sérülésekkel. Ritka!