10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Toldy István: Régi Magyarország - A magyar birodalom politikai viszonyai a honfoglalástól a szathmári békéig - Történelmi s politikai tanulmány Toldy Istvántól Pets, 1868, Lauffer Vilmos tulajdona (Hornyánszky és Träger Nyomdája, Pest), 428 p. Első kiadás.Korabeli egészvászon kötésben. Kopással, festett lapszélekkel.