30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Mészáros Károly: Községi törvények a községi egyetemek s elöljárók hatásköre és teendői körül: különösen a polgári magánjog, a büntetőtörvény, a polgári és büntető eljárás, a hagyatéki s gondnoksági, az árvaügyi s egyéb, a pörös ügyeken kívüli eljárás mezején. Községelöljárók s törvénykezési tisztviselők használatára. Pesten, 1857, Pfeifer Ferdinánd, VI+2+401+3 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a címlapon névbejegyzéssel, foxing foltos lapokkal. Rendkívül ritka!