30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérekesebb esetei. Pest, 1869, Athenaeum, VI+2+318 p.;IX+1+297+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.