8 000 HUF
20
A magyar tüzér. A magyar tüzérség története. Szerk.: az I. és II. részt: Felszeghy Ferenc, a történelmi arcképcsarnokot Reé László. Írták: Cziegler Gusztáv, Clauser Mihály, Erdélyi Gyula, Kemény Gyula, Lenkei Géza, Mátray Sándor, Pankratz Gusztáv, Péczely László, Reé László, Seléndy Andor, Solth Imre, Vedlik Sándor. Hellebronth Antal ny. tüzérségi tábornok, a vitéz szék főkapitánya helyettesének előszavával. Bp., [1938.] Reé László, (Merkantil-ny.),383+18+51+70+159 p. Oldalszámozáson belül fényképekkel és térképvázlatokkal gazdagon illusztrált. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, az elülső tábláján dombornyomású ágyúval díszített, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel.