19199. 42. Closed major auction Books: Military
6 000 HUF
0 HUF
Maderspach Viktor: A románok nyomában. Julier Ferenc előszavával. Bp., [1940.], Stádium, 270 p.+1 t. Kiadói egészvászon kötés, kis kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras