19336.
42. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
15 000 HUF
Geist-Jacobi, G[eorge] P[ierce]: Geschichte der Zahnheilkunde vom Jahre 3700 v. Chr. bis zum Gegenwart. Tübingen 1896. Verlag von Pietzcker (Druck von H. Laupp). 1 t. (címkép) + VIII + 254 + [2] p. Első kiadás. A frankfurti fogorvos George Pierce Geist-Jacobi kötete a fogorvoslás évezredeket átfogó történetét dolgozza ki az ókori kezdetektől a XIX. századig. Oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával. A címoldalon régi tulajdonosi bélyegzés. Aranyozott, vaknyomásos, enyhén foltos kiadói egészvászon kötésben.