6 000 HUF
Pecz Vilmos: A görög tragoedia. I. köt.: A görög tragoedia története. Unicus! Több kötete nem jelent meg. Görög és római irodalomtörténeti munkák. Bp., 1889, MTA Classica-Philológiai Bizottsága, (Franklin-ny.), 383 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.