5 000 HUF
Székely Aladár: "Arany János "Toldi"-ja. A szerző, Székely Aladár jogi doktor, a budapesti kir. büntetőtörvényszéknél ügyészségi aljegyzője által Bókai Bókay János, ifj. (1858-1937) gyermekgyógyász, egyetemi tanár, MTA tag részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1895, Franklin, 129+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, kijáró elülső szennylappal.