19446.
42. Closed major auction
Books: Railways, locomotives
18 000 HUF
10
Magyar vasúti szaknaptár. Közlekedési almanach és sematizmus. 1912. XI. évf. Szerk.: Wodiáner Béla Antal. Bp.,1912., Wodianer F. és Fiai, XXXII p.+1 (bessenyei Beöthy László kereskedelemügyi m. kir. miniszter) t. +2+160+664 p. + 4 (fejezet címlapok) t. Rendkívül izgalmas korabeli reklámanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval. Ritka!