8 000 HUF
39
Pósa Lajos: Az aranytollu madár nótái. Gyermekversek. Elischer Lajos eredeti rajzaival. Bp., [1888.], Légrády, 58 p. Egyetlen kiadás! Az oldalakon litografált illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, a táblákon litografált illusztrációkkal, kopott, sérült borítóval, javított kötéssel, kissé foxing foltos lapokkal, 1889-es karácsonyi ajándékozási sorokkal. Ritka!