14 000 HUF
Handbuch über den montanistischen Staatsbeamten-Gewerken und gewerkschaftliche Beamtenstand des ősterreichischen Kaiserthums für das Jahr 1848. Wien, 1848, Ferdinand Ullrich. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. Az osztrák császárság, és benne Magyarország bányászati kézikönyve.Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban