19003.
42. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
Balogh Pál: A népfajok Magyarországon és A Népfajok Magyarországon című dolgozat térkép-mellékletei. Tervezte Balogh Pál. Rajzolta Proff. Kocsárd Sándor báró. Bp., 1902, M. Kir. Vallás- és közoktatásügyi Ministerium,(Hornyánszky-ny.), VII +1+1113 p. + 6 (kihajtható táblák) t. + I-XIII, XV-XXII t. Átkötött félvászon-kötésben, valamint átkötött, javított tokban, kissé kopott borítóval, foltos tokkal, a kihajtható táblákon gyűrődésekkel, egy térkép hiányzik (XIV), a térképek egy részén változó intenzitású, hol nagyobb, hol kisebb szakadásokkal, néhány térképen foxing foltokkal.