19014.
42. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Kovács Gyárfás: A bányavidéki róm. kath. esperesi kerület plébániáinak története. Szamosujvártt, 1895., Todorán Endre "Aurora", 271+1 p. Korabeli félvászon-kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal, márványozott lapélekkel, kissé kopottas állapotban, a gerincen kis sérüléssel.