19363.
42. Closed major auction
Books: about horses, horsing
16 000 HUF
10
Tátray János: A lótenyésztés és a ló külső formáinak (alakulásainak) ismertetése Budapest, 1918, Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság kiadása és nyomása, IV p. + 208 p. + [5] t.: ill. Első kiadás. Kiadói, kopott félvászon kötésben