11693.
42. Closed major auction
Historical documents, manuscripts
90 000 HUF
1939 A budapesti rendőr-főkapitány dr. Török János 15. szolgálati jubileumára készített festett emléklap Biczó András (1888-1957) festőművész jelzett akvarellje, a Királyi Vár és a Parlament látképével. Az emléklapon a rendőrkapitányság tisztjeinek saját kezű aláírásaival. Üvegezett keretben. A lapon folttal. 43x57 cm