30288.
42. Closed major auction
Hungarian commemorative medals and plaques
40 000 HUF
Anton Scharff (1845-1930) 1900. "Az Országos Iparegyesülettől" jelzetlen Ag emlékérem "Hein Antalnak 1900" gravírozással, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (46,71g/54mm) T:AU ph, patina Hungary 1900. "Az Országos Iparegyesülettől" unmarked Ag commemorative medallion with "Hein Antalnak 1900" engraving, with "Knopp és Steiner Budapesten" maker's mark. Sign.: Anton Scharff (46,71g/54mm) C:AU edge error, patina