Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "225" (93,39g/0.925/50mm) + 1998. "150 éves a magyar népviselet - Kossuth L." jelzett Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (62,33g/0.925/50mm) + 2002. "Magyar Millenium 1998-2002 - Semmi sem emel fel, csaki az alázat (Szent István intelmei)"...
Borsos Miklós (1906-1990) 1978. "Szegedi Kis István 1505-1572" bronz emlékérem (135mm) T:AU / Hungary 1978. "István Szegedi Kis 1505-1572" bronze commemorative medal. Sign.: Miklós Borsos (135mm) C:AU
Dabóczi Mihály (1905-1980) 1936. "Cav. Uff. Italo Santelli - Lovag Italo Santelli" egyoldalas bronz emlékérem hátoldalán "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, kapszulában. Italo Santelli (1866-1945) Magyarországon élő olasz vívómester, 1896-ban Budapesten a millenniumi kardverseny olasz részvevőjeként annak győztese volt. Sikere után meghívták a MAC vívómesterének, amit elfogadott. Budapesten saját vívót...
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1987-2001. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Székesfehérvári Szervezete - Székesfehérváron koronázott/eltemetett Magyar Királyok" sorozat 50 darabos (teljes 24+1db-os Ag és bronz emlékérem párok) gyűjteménye záróérmekkel (36g/0.925/42,5mm/db, záróérem:149g/0.925/65mm/db) T:PP,UNC Hungary 1987-2001. "Association of Hungarian Medal Collectors, Székesfehérvár ...
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mathias Rex" Mátyás király emlékcsegely, jelzett Ag csegely emlékérem tokban (50,85g/50x50mm) T:AU patina Hungary 1990. "Mathias Rex" hallmarked King Matthias commemorative Ag klippe, in case. Sighn: Mihály Fritz(50,85g/50x50mm) C:AU patina Adamo SF15