Soltra E. Tamás 2000. "Civitas Fidelissima / Sopron" peremen jelzett Ag emlékérem dísztokban (100,872g/0.925/60mm) T:PP patina / Hungary 2000. "Judge István Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge, in case. Sign.: Tamás E. Soltra (100,72g/0.925/60mm) C:PP patina
Soltra E. Tamás 2016. "István Bíró Civil Díj" peremen jelzett Ag emlékérem (100,85g/0.925/60mm) T:PP kis folt Csak 20db! / Hungary 2016. "Judge István Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: Tamás E. Soltra (100,85g/0.925/60mm) C:PP small spots Only 20pcs!
Soltra E. Tamás 2016. "Szent Mihály Civil Díj" peremen jelzett Ag emlékérem (100,57g/0.925/60mm) T:PP Csak 20db! / Hungary 2016. "St. Michael Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: Tamás E. Soltra (100,57g/0.925/60mm) C:PP Only 20pcs!
Szentgáli Károly (1879-1945) 1911. "MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT - VOT X / MCMI-MCMXI" római érme mintájára készült kétoldalas Ag emlékérem a Magyar Numizmatikai Társulat fennállásának 10. évfordulója alkalmából (6,60g/25mm) T:AU patina / Hungary 1911. "MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT - VOT X / MCMI-MCMXI" double-sided Ag commemorative medallion, modeled after a Roman coin on the occasion of the 10th...
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:AU / Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" bronze piedfort commemorative award medallion. Sign.: Sándor Tóth (42,5mm) C:AU Adamo BPa2
Zutt Richard (1887-1938) 1914. "KÉVE Művészegyesület" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem. "A KVLTVRÁÉRT ÉS A HAZÁÉRT / A KÉVE 1914" (333,89g/0.800/82x86mm) T:XF patina / Hungary 1914. "KÉVE Art Association" double-sided Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Sign: Richard Zutt (333,89g/0.800/82x86mm) C:XF patina HP 6825.
~1655. "LEOPOLDVS VICTOR / CONSILIO ET INDUSTRIA" I. Lipót Pozsonyi megkoronázására készült Ag emlékérem (3,04g/17mm) T:VF ph. / Hungary ~1655. "LEOPOLDVS VICTOR / CONSILIO ET INDUSTRIA" Ag coronation medallion commemorating the coronation of Leopold I in Bratislava (3,04g/17mm) T:VF edge error