Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező 1914" bronz emlékérem (53x33mm) T:AU Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" bronze commemorative medallion. Sign.: Richard Zutt C:AU HP 6815
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Két év a harcmezőn 1914-1916" Zn sapkajelvény, "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" gyártói jelzéssel (32x27mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916)" Zn cap badge, with "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" maker's mark (32x27mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1915. "Ferenc József és II. Vilmos / Limanovai csata" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF patina / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1915. "Franz Joseph and Wilhelm II / Battle of Limanowa" two-sided bronze commemorative medallion (50mm) C:AU,XF patina
Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" bronz emlékérem (50mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative bronze medallion. Sign: Rudolf Neuberger (58,99g/50mm) C:AU
1915. Ferenc József : Népeimhez! A királyi szózat a nemzethez 1915. május 23-án. Minikönyv medál dombornyomott fém borítóval, "A világháború emlékére" felirattal (24x22mm) T:AU,XF
1915. Ferenc József : Népeimhez! A király szózata a nemzethez 1914. jul. 28 című minikönyv, ezüstözött dombornyomott fém kötésben, német nyelvű "AN MEINE VÖLKER / DAS MANIFEST DES KAISERS 28. JULI 1914" felirattal (25x21mm) T:AU
1916. "1914 - 1916" Magyar címeres, a Központi hatalmak címereit ábrázoló patrióta, részben zománcozott ezüstözött fém jelvény (29x23mm) T:AU / Hungary 1916. "1914-1916" Partially enamelled, silver plated patriotic badge with enamelled Hungarian Coat of Arms and the Coat of Arms' of the Central Powers (29x23mm) C:AU
1916. "Károly-csapatkereszt" Al kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Al decoration with original ribbon C:AU NMK 295.
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:VF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, hallmark on edge with original ribbon. Sign.: Kautsch C:VF NMK.: 306.
1922. "Magyar Koronás Ezüstérem (Signum Laudis)" peremén jelzett Ag kitüntetés három fémjeles! Eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal with the Holy Crown (Signum Laudis)" Ag decoration hallmarked on edge with three hallmarks! On worn ribbon C:AU NMK.: 403.