1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, szokásostól eltérő hátlapi pánttal, rajta "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (58x39mm) T:AU,XF apró zománchiba Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with an unusual band on the back, with "BOCZÁN GY. BUDAPEST" maker's mark (58x39mm) C:AU,XF small enamel error NMK 334.
1923. "I. Osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF / Hungary 1923. "Officers' Distinction for Long Service, 1st Class" gilt bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 346.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, fémjellel T:XF ph. / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated bronze decoration with original ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge C:XF edge error NMK 419.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött hadifém kitüntetés mellszalaggal, peremen "BRONZ" fémjel T:AU Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated war metal decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge C:AU NMK 418.
~1930-1941. 24db-os irredenta jelvény, felvarró tétel, közte festett és zománcozott darabok, közte "Felvidékért" festett bronz jelvény (5xklf) (24x21mm) + "Mindent vissza" zománcozott bronz jelvény (19x15mm) + "Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország" az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának irredenta zománcozott bronz jelvénye és gomblyukjelvénye, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." gyártói jel...
1935. "A Magyar Érdemrend Tisztikeresztje" jelzetlen zománcozott, aranyozott kitüntetés függőleges tűvel, eredeti tokban (29,61g) T:1- / Hungary 1935. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross" enamelled, gilt decoration without hallmark, with vertical pin, in original case (29,61g) C:AU NMK 377.
1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalaggal T:XF ph, kis patina / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with ribbon C:XF edge error, small patina NMK 439.
Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kis korrózió German Empire 1914. "Iron Cross 2nd Class" decoration on ribbon C:AU,XF small corrosion
Német Harmadik. Birodalom 1939. "II. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés, eredeti szalagon, karikán "60" gyártói jelzéssel (Katz & Deyhle) T:XF / German Third Reich 1939. "Iron Cross II. Class" decoration with "60" maker's mark (Katz & Deyhle), on original ribbon C:XF